авто

При Хресто-Воздвиженському храмі працює недільна школа. Діти у ній знайомляться зі Священним Писанням, творіннями отців Церкви, вчать основи церковно-слов'янської мови. Проводить свої репетиції дитячий церковний хор.

Запрошуємо на наші заняття щонеділі о 12-й годині (старша група), о 13-й годині (молодша група).

Символика икон и фресок

azbyka.ru/shemy/simvolika-ikon.shtml

Великодній сценарій - 2017

Сценарій виступу недільної школи на Великдень можна взяти за цим посиланням.

Сценарій до дня Святого Миколая - 2016

Сценарій до дня Святого Миколая (2016) в форматі doc

Дитячий хресний хід на Йосафатову долину

10prok

В перший день Петрового посту в Шаргородському благочинні відбувся дитячий хресний хід на Йосафатову долину.

У ньому разом з дорослими взяли участь і маленькі прихожани нашого храму.

Після хресного ходу був відслужений благодарственний молебен. Потім діти слухали розповіді про історію Йосафатової долини, спілкувалися із священниками нашого благочиння, розгадували загадки та відпочивали.

Перейти у фотогалерею...

Дитячий хресний хід на Йосафатову долину

8 червня з благословення Високопреосвященішого архієпископа Могилів-Подільського та Шаргородського Агапіта відбувся дитячий хресний хід на Йосафатову Долину, який був приурочений дитячій молитві за мир на Україні.

У хресному ході взяли участь вихованці недільних шкіл, їх батьки, викладачі, прихожани та священики Шаргородського благочиння. Після завершення відбувся молебень з акафістом до Пресвятої Богородиці, в якому просили за мирне небо та про закінчення посухи.

Після молитви учасники ходу мали можливість відвідати святині долини, покласти свічку, попити святої води та цікаво провести час у співі псалмів, відгадуванні загадок на релігійну тематику, послухати від священика захоплюючу історію Йосафатової Долини та у колі друзів поділитися враженнями.

Хресний хід дав нашим дітям зразок соборної молитви за мир, злагоду, благополуччя та врожай на рідній землі, приклад духовного виховання та любові, яку заповідав дарувати один одному Христос.

Перейти у фотогалерею...

Сценарій Пасхального виступу - 2015

Викладений файл-архів для підготовки учнів недільної школи до Великоднього привітання.

В архіві міститься наступні файли: сценарій виступу, вірші, ноти твору "Христос воскрес!".

 

Сценарії до дня Святого Миколая та Різдва Христового

Сценарії:

А також фото святкування Різва Христового у нашому храмі

Виступ на день св.Миколая

10prok

19 грудня у день пам'яті св.Миколая діти прихожан Хресто-Воздвиженського храму підготували для батьків, родичів та просто небайдужих людей цікаву святкову концертну програму. Близько п'ятидесяти дітей читали вірші, співали пісні та показали театралізовану виставу. По завершенню усі діти отримали солодкі подарунки. 

Перейти у фотогалерею...

Вибрані псалми

Розміщуємо pdf-файли з текстами псалмів (у зручному для друку форматі).

У першій частині файлу міститься пронумерований церковно-слов'янський текст (цивільним шрифтом з наголосами) з синодальним перекладом. В наступній частині файлу поданий псалом тільки на церковно-слов'янській мові в двох примірниках. 

Всі тексти взято з сайту azbyka.ru, розділ "Псалтирь"

Детальніше...

Богослужебні збірники

Є в нашому храмі на кліросі збірники, кілька разів перексерені, в поганій якості із серії "...для приходских храмов и духовных школ". Збірники дуже зручні і тому активно використовуються.

В інтернеті знайти їх не вдалося, тому вирішили провести комп'ютерну реставрацію. Було проведене вирівнювання перекосів сторінок, видалення зайвих елементів з копій, збільшення контрастності, заміна ілюстрацій на аналогічні. 

Отримали ксерокопії неіснуючих оригіналів ))

Посилання для скачування:

Збірники для кліросу у форматі pdf, зверстані для друку брошурою: