авто

ЭкзегетЪ.RU - Біблія і тлумачення

Надзвичайно інформативний проект, де зібрані тексти Священного Писання, їх переклади різними мовами, посилання на скановані манускрипти, тлумачення як древніх отців, так і наших сучасників.

Для тих, хто серйозно вивчає Біблію - справжня знахідка: ЭкзегетЪ.RU

Нові фото

На нашому сайті - нові фото:

Карта монастирів Української Православної Церкви

Інтерактивна карта монастирів Української Православної Церкви на Google Maps: https://monasteries.org.ua/objects/map/?lang=ru

При виборі монастиря або зі списку або на карті відкривається вікно з довідковою інформацією.

Подорож до Православія

Цікава розповідь про прихід англіканина до Православія. Інтерв'ю з єпископом Каллістом Уером: Странная и все же близкая: Мое путешествие в Православную Церковь.

Цитата:

О странная Православная Церковь, столь бедная и столь слабая... чудом прошедшая сквозь все множество превратностей и тягот; Церковь контрастов, столь традиционная и в то же время такая свободная, столь архаичная и однако живая, столь обрядовая и вместе с тем так глубоко личностно-мистическая; Церковь, где так бережно хранится бесценная евангельская жемчужина, хотя и нередко под слоем пыли... Церковь, о которой так часто говорили, что она неспособна к действию, и которая тем не менее, как никакая другая, умеет воспевать пасхальную радость!

 

Християнський погляд на знамениту картину

Цікава стаття, в якій розлядається картина видатного художника Пєрова «Монастырская трапеза».

Обговорення на форумі "Азбуки веры".

Рекомендую.

Закінчена реставрація Гробу Господнього

22 березня, в середу Хрестопоклонну седмицю Великого посту, в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбулася офіційна церемонія, що ознаменувала собою закінчення реставраційних робіт в Кувуклії.

Cubiculum0

Детальніше...

Початок Великого посту

Корисна стаття (перша з циклу) на "Азбуке веры": «Откуду начну плакати…?».

Про календарні особливості Великого посту та святителя Андрія Критського і його Великий Покаянний канон.

Новий розділ сайта

На сайті добавлений новий розділ: "Цитати".

Фільм "Остров"

Рекомендую для перегляду.
Чудова постановка, геніальна гра Петра Мамонова.
По-справжньому православний фільм.

Сторінка на "Кінопошуку": http://www.kinopoisk.ru/film/257337/

Собор єпископів УПЦ засудив спроби внесення політичної та націоналістичної ідеології в церковне середовище

Посилання на оригінал.

Спроби внести в церковне життя політичну або націоналістичну ідеологію, нав'язати Церкві ту чи іншу політичну позицію тільки підсилюють розкол в українському суспільстві. Про це сказано у Зверненні Собору єпископів УПЦ до кліра, чернецтва і мирян Української Православної Церкви, опублікованому за підсумками засідання, що відбулося в Києво-Печерській Лаврі 29 січня. Як відзначають архієреї, одне із завдань Церкви у важкий для країни час - підтримати народ, стати розрадою для всіх стражденних. Саме тому вірні покликані справою свідчити про християнську віру, допомагати всім нужденним, незалежно від їхнього віросповідання чи політичних поглядів.Тим, хто страждає від агресії прихильників «Київського патріархату», Собор висловлює щирі слова підтримки та християнської солідарності. Розкольникам єпископи нагадують, що відновлення єдності Українського Православ'я можна досягти тільки канонічним шляхом, а не шляхом насильства, політичного тиску та залякування. Нижче текст Звернення публікується повністю.

Детальніше...