авто

 

church

У цьому розділі можна отримати інформацію про життя православної громади с.Рахни-Лісові, про заходи, які відбуваються за її участю.

Як відомо, в релігійний громаді села відбувся розкол. Частина пастви громади разом із протоієреєм Станіславом Березою вийшли із канонічної Церкви.

Прочитати про розкол можна в інтерв'ю митрополита Симеона: «Священик не повинен підміняти собою Христа» та в статті «Духовний біль Рахнів: частина пастви пішла у Київський патріархат».

Богослужіння громада Різдва Пресвятої Богородиці проводить в Хресто-Воздвиженському храмі

Молитва за мир в Україні

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви під час Божественної літургії на сугубій єктенії виголошуватимуться особливі прохання і молитва за припинення бойових дій та відновлення миру в Україні.

Джерело

ПРОХАННЯ НА СУГУБІЙ ЄКТЕНІЇ

Еще молимся, о еже мир и тишину вселити в землю нашу, украинскую, и избавити нас от всякого врага и супостата. Сердцем сокрушенным взываем Тебе, Господи, Источниче любви и милосердия, Великодаровитый Защитниче наш, скоро услыши и милостивно помилуй.

Призри, Владыко Человеколюбче, милостивным Твоим оком на народ наш, во скорби сущий, и сохрани: в терпении отчаявшихся, не по своей ну́жде домы и селения своя оставившия. Благослови, Господи, людей с любовию и состраданием принимающих их и самарянинову милосердную руку помощи им подающих. Молимся Тебе, Спасителю наш, скоро услыши и яко Благосерд помилуй.

МОЛИТВА

Владыко Вседержителю, Господи Иисусе Христе Боже наш, призри милостивно с высоты человеколюбия Твоего на вопль и стенание народа украинского, в скорби сущаго.

Вемы Господи, яко грехми и беззаконии нашими прогневахом Твою благость, но умилосердися и помилуй нас; не отврати Лица Твоего от нас в смятении и печали сущих. Даруй нам всесильную благодать Твою: власти умудри, воинство наше мужеством укрепи, споспешствуй им во всем благопотребном, лишенныя крова введи в домы, плененныя избави, недугующия исцели, отчаянныя утеши, на поле брани жизнь свою положивших милости Твоей сподоби и вся люди Твоя сохрани от врага и супостата.

Молимся Тебе, Боже наш, да будут уши Твои внемлюще гласу моления нашего, не отврати Лица Твоего от воздыханий наших и не остави Отечество наше Православное. Подаждь, Господи, вожделенный мир и спасение всем на Тя уповающим и призывающим Имя Твое, молитвами Преблагословенныя Матери Твоея и Владычицы нашея Богородицы, святого крестителя и просветителя нашего великого и равноапостольного князя Владимира и всех святых земли нашея.

Ты бо еси крепость и утверждение, помощь и победа верно на Тя уповающих и Тебе славу воссылаем со безначальным Твоим Отцем и с Пресвятым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія

Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до вірних та до громадян України.

Джерело

Дорогі брати і сестри! Вірні нашої Української Православної Церкви!

Як Предстоятель Української Православної Церкви, звертаюся до вас та до всіх громадян України. Сталася біда. На превеликий жаль Росія розпочала військові дії проти України і в цей доленосний час закликаю вас не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і один до одного. Закликаю вас перш за все до посиленої покаянної молитви за Україну, за наше військо і наш народ, прошу забути взаємні чвари і непорозуміння та об’єднатися любов’ю до Бога і до нашої Батьківщини.

В цей трагічний час ми виражаємо особливу любов та підтримку нашим воїнам, які стоять на сторожі та оберігають і захищають нашу землю і наш народ. Нехай Бог їх благословить і береже!

Відстоюючи суверенітет та цілісність України, ми звертаємось також до Президента Росії та просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення і війна між цими народами це повторення Каїнового гріха, який по заздрості убив свого рідного брата. Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей.

Закликаю всіх до здорового глузду, який навчає нас вирішувати свої земні проблеми у взаємному діалозі та взаємному розумінні, і щиро надіюсь, що Бог простить нам наші гріхи і мир Божий запанує на нашій землі та у всьому світі!

+ Онуфрій,
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви

Приїзд митрополита Агапіта

16 січня 2020 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в храмі села Рахни Лісові Шаргородського району. Митрополиту співслужили настоятель храму та духовенство благочиння.

Agapit

Під час Літургії, на малому вході, за усердне служіння Матері Церкві, ряд кліриків Шаргородського благочиння було нагороджено церковними нагородами.

Після закінчення богослужіння та молебну владика звернувся до вірян зі словами проповіді.

Фоторепортаж...

Приїзд ікони "Благоуханный цвет"

В понеділок 29 червня в нашому храмі перебуватиме ікона "Благоуханный цвет" із Свято-Констянтино-Єленівського Ізмаїльського чоловічого монастиря.

Icon_blossom

Богослужіння почнеться з утрені о 7-й годині ранку

Сторінка монастиря на "Азбуці паломника": Свято-Константино-Еленинский Измаильский мужской монастырь

Архієрейська служба 03.04.19

У середу 3-го квітня в нашому храмі відбудеться архієрейське богослужіння.

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт служитиме Літургію Передосвячених Дарів.

Початок о 7:30.

Рахни відвідала Кіровська ікона Богородиці

25-26 червня в нашому храмі перебувала Іверська мироточива ікона Богородиці із села Кіровка Калинівського р-ну.

Святиня прибула до храму о 17-й годині 25 червня.

25 червня було відслужене всенощне бдіння з читанням акафісту Іверській іконі Пресвятої Богородиці.
25 червня - Божественна літургія та водосвятний молебен.

Kirovskaja_ikona

Довідка

В 2007 році в с. Кіровка Калинівського району, що на Вінничині, у місцевій церкві преподобної святої Параскеви Сербської замироточили ікони. Це була ікона «Всіх святих» - єдина вціліла із сплюндрованого у 1947 році храму. Поряд записка: «Ця ікона знаходилася у нашому будинку багато літ. Її приніс батько у 1947 році. Ікона ніби жива. Коли була весела, квіточки на ній ставали рожеві, коли сумна, - тьмяніли. Але останні три роки на іконі виступають пахучі краплі, які пахнуть все сильніше. Тож краще повернути ікону туди, де вона була – у церкву».

Детальніше...

Паломницька поїздка в Банчени

28-29 березня велика група представників нашої громади здійснила поїздку у Свято-Вознесенський Банченский монастир (додаткова інформація).

Також прочани відвідали:

Bancheny

Перейти у фотогалерею...

Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну

Якщо взяти віру, терпіння, самопожертву і любов до Господа і ближнього участників Хресної ходи за основу як цемент, то по дорозі можна знайти багато каміння, піску і дощу з неба. І коли це все змішати - вийде міцний бетонний фундамент. Який буде міцною основою для МИРУ В УКРАЇНІ.

10prok

Перейти у фотогалерею...

День визволення Рахнів

18 березня відзначається день визволення села Рахни-Лісові від німецько-фашистських загарбників. 

Прихожани нашої церкви на чолі з ієреєм Андрієм Білоусом здійснили хресний хід до пам'ятника Слави щоб віддати шану полеглим захисникам та визволителям нашого села. Була відслужена панахида за загиблими воїнами у Другій світовій війні.

дивитися усі фото...