авто

Рахни відвідала Кіровська ікона Богородиці

25-26 червня в нашому храмі перебувала Іверська мироточива ікона Богородиці із села Кіровка Калинівського р-ну.

Святиня прибула до храму о 17-й годині 25 червня.

25 червня було відслужене всенощне бдіння з читанням акафісту Іверській іконі Пресвятої Богородиці.
25 червня - Божественна літургія та водосвятний молебен.

Kirovskaja_ikona

Довідка

В 2007 році в с. Кіровка Калинівського району, що на Вінничині, у місцевій церкві преподобної святої Параскеви Сербської замироточили ікони. Це була ікона «Всіх святих» - єдина вціліла із сплюндрованого у 1947 році храму. Поряд записка: «Ця ікона знаходилася у нашому будинку багато літ. Її приніс батько у 1947 році. Ікона ніби жива. Коли була весела, квіточки на ній ставали рожеві, коли сумна, - тьмяніли. Але останні три роки на іконі виступають пахучі краплі, які пахнуть все сильніше. Тож краще повернути ікону туди, де вона була – у церкву».

Одного разу прихожани помітили, що на мироточивій іконі «Всіх Святих» з’явився чудесний нерукотворний образ Христа Спасителя. Особливо виразно зображення Ісуса видно на фотографії ікони. Воно чітко проступає на іконі і на фото сприймається, як основне. І найцікавіше, що нерукотворний образ з’явився не на склі, а на самій іконі, що знаходиться у дерев’яній рамі під склом.

Незабаром у церкві замироточила ікона Спасителя. Це сталося на Маковея 14 серпня 2007 року під час служби. Як свідчить корінна жителька Кіровки, прихожанка храму святої преподобної Параскеви Сербської Ольга Назарівна Навроцька, ікона на хресті просіяла а потім замироточила. Спочатку мироточіння ніхто не помітив. лиш коли під іконою на підлозі побачили краплі і спробували з’ясувати їхнє походження, зрозуміли, що мають справу з миро. Неземні приємні пахощі випромінювала ця ікона.

Мироточиву ікону Спасителя помістили в кіот поруч з іконою «Всіх Святих». Незабаром сталось ще одне чудо - на внутрішній частині скла ікони з дрібнесеньких крапельок миро з’явився нерукотворний образ Пресвятої Богородиці.

Третє чудо сталося восени. Заплакала Іверська ікона Божої Матері, придбана прихожанами у магазині Браїловського жіночого монастиря під Вінницею. Це сталося у жовтні. Незабаром сльози змінилися крапельками благоухаючого миро.

джерело