авто

Хресний хід і загальна молитва 2000 паломників були криком Української Православної Церкви до покаяння і миру в Україні

DSC00250

Після драматичного для Православної Церкви 1917 року, в ті нелегкі часи на території Поділля, відбулось велике духовне оживлення. Причиною стало чудо, явлене Господом. З простріленого червоногвардійцем поклонного хреста біля Калинівки потекла людська кров. Велика кількість віруючих людей, почувши про чудо, приходили помолитись і побути на Євхаристії біля Калинівського чуда. Босоніж, з труднощами люди тисячами йшли до хреста помолитись.

Благочестивий подвиг хресного ходу відновив покійний нині, тоді ще Архієпископ Вінницький і Брацлавський Макарій. З благочестям підтримав традицію і правлячий архієрей митрополит Вінницький і Барський Симеон.

На хресному ході 8 липня 2014 року були присутні також архієпископ Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та архієпископ Житомирський и Новоград-Волинський Нікодим.

DSC00280

Православна Церква завжди молиться за мир і цілісність у нашій Державі, звертається з посланнями про припинення гріха кровопролиття. Хресний хід і загальна молитва 2000 людей були криком Української Православної Церкви до покаяння і миру в Україні. Духовенство Шаргородського благочиння брало активну участь у підтримці хресного ходу Вінницької і Могилів-Подільської єпархій.

дивитися всі фото...