авто

Світла пам'ять

Shatajlo

13 липня 2014 року на 45 році життя після тривалої хвороби, що наступила внаслідок нещасного випадку, відійшов до Господа наш прихожанин, житель села Рахни Лісові Володимир Шатайло. Він був достойним християнином, який вів православний образ життя. Сьогодні Церква сумує за прихожанином, мати сумує за добрим сином, дружина - за чудовим чоловіком, діти - за люблячим батьком, жителі села сумують за чудовою людиною.

У Господа всі живі. Лише на деякий раз ми розлучаємось з близькоми на землі, щоб у призначений кожному з нас час зустрітись в обителі Отця Небесного. 
Коли односельчани питали, чим віддячити їм за його роботу, Володимир Шатайло при житті часто просив лише молитв за нього. Сьогодні ми просимо ваших молитв за упокій душі новопреставленого раба Божого Володимира аби Господь простив йому усі гріхи вільні і невільні та дарував Царство Небесне.

- Разом з усіма прихожанами висловлю глибоке співчуття рідним Володимира, - говорить настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Сергій Смей. - Будемо разом просити, щоб Господь уготовав його душу там, де вже немає хвороби, смутку, а є лише життя вічне.