авто

Керівники Шаргородської РДА та духовенство усіх конфесій закликали до миру

ATO1

Через загострення ситуації в Україні адміністрація Шаргородського району запросила на спільну зустріч священослужителів усіх конфесій Шаргородщини та очільників різних громадських організацій. На зустріч прибуло близько 50 чоловік.

У ході діалогу було принято рішення про те, що заради ненагнітання ситуації відкласти вирішення усіх спірних міжконфесійних питань до стабілізації ситуації в Україні. Учасники зібрання висловлювали свої сподівання на мир. Однак, представник громадського об'єднання "Свобода" Іван Береза, не дослухавшись спільного рішення, почав просто у залі розпалювати релігійну ворожнечу з приводу свого особистого патріотизму та діяльності канонічної Української Православної Церкви на території держави.

ATO2

Керуючись здоровим глуздом духовенство Шаргородщини попросило призупинити висловлювання, направлені на розпалювання ворожнечі. Священики каноніної Православної церкви, римо-католики та представники Київського патріархату нагадали, що у важкі часи для захисту держави зброю до рук беруть українці різних віроспловідань: православні канонічної церкви, католики та представники Київського патріархату. І усі конфесії допомагають воїнам, мобілізованим у зону АТО.

ATO3

Окрім матеріальної підтримки вірючи постійно приносять свої молитви. Наприклад, наступного дня священослужителями канонічної Церкви був відслужений молебен в одному із сіл Шаргородського району. Молилися разом з чоловіками, які були мобілізовані і 2 серпня відїжджали у зону АТО.