авто

Різдвяне привітання настоятеля храму

"Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління"

Rizdvo sm 

Дорогі прихожани Хресто-Воздвиженського храму села Рахни-Лісові!

З народженням Христа у плоті від Діви Марії людське єство в Особі Сина Божого з’єдналося з єством Божественним. Народження Іісуса Христа було особливою подією в історії світу. В земному вимірі це сталося тільки один раз. І слово стало Плоттю.

Прояв Божої любові до людства рік за роком ми згадуємо і оспівуємо в церковних піснеспівах та колядках. Проте, згадувати – це не просто пам’ятати подію з минулого, але перш за все потрібно реалізовувати її у нашому житті і жити з нею. Отже, Христос Народився і ми, через нашу віру і живу, свідому участь в таїнствах Церкви є живими причасниками цієї Віфлиємської ночі. Причасниками не теоретичними, а практичними, справжніми. Сьогодні минуле стає реальною миттю життя.

За прикладом благочестивих батьків наших прийдемо в ці Різдвяні свята в храми і вознесемо молитви свої до Бога Всевишнього про себе самих і про рідних і близьких своїх. Тут ми поринемо в рідну стихію Святого Православ'я, що допоможе нам яскравіше запалити вогонь віри у змучених гріхами душах наших. До Святого Православ'я залучаться і діти, які прийдуть з нами в храм Божий.

Відкриваючи Христу Спасителю своє серце ми сповна відчуваємо радість свята. Ми живемо цією радістю цілий рік, і вона укріплює нас, вона допомагає нести кожному з нас життєвий хрест, долати труднощі і випробування. Свято народження Бога Слова в тілі дає кожній без винятку людині все необхідне для побудови Царства Божого у своїй душі. Але ми повинні пам‘ятати, що Царство Небесне береться силою, постом і молитвою. Без міцної віри, без великого смирення, без слізної молитви і покаяння нам буде це важко зробити. Нехай Віфлеємська зірка, яка волхвам та пастухам вказала правильний шлях до Спасителя, вела й нас до спасіння.

Настоятель Хресто-Воздвиженського храму
протоієрей Сергій Смей