авто

Біблія офлайн від azbyka.ru

На сайті православної енциклопедії "Азбука веры" є дуже корисний розділ із текстами Священного Писання: http://azbyka.ru/biblia/. Там є можливість виведення матеріалів на російській мові (церковнослов'янський текст, церковнослов'янський текст російськими літерами, синодальний переклад), на латині та грецькій мові. Зручно організоване одночасне відображення текстів, працюють переходи на паралельні місця Біблії.

Енциклопедія дозволяє скачувати і використовувати вказаний розділ офлайн, без підключення до інтернету. Для роботи цієї можливості необхідно налаштувати локальний веб-сервер.

Настроєний комплект, який складається з набора веб-розробника Денвер та файлів енциклопедії, можна взяти за цим посиланням: http://yadi.sk/d/iiHdYJo0CB5vj. Файл потрібно скачати і розархівувати. В результаті утвориться папка Bible. У ній знаходяться три файли:

1 Запуск Денвера.cmd
2 Библия offline.url
3 Остановка Денвера.cmd

Запускати їх потрібно в порядку нумерації.

Система запускається під Windows з правами адміністратора. Для запуска під користувачем з обмеженими правами, у нього повинен бути доступ на запис файла hosts (що знижує безпеку системи, але для локального використання без інтернету не важливо).