авто

Співчуття Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія у зв’язку з трагічними подіями в Одесі

Onufrij

2 травня 2014 року в Одесі сталися трагічні події. Під час протистоянь загинуло більше 40 чоловік і близько 125 отримали поранення. Висловлюю молитовні співчуття рідним і близьким загиблих і молюся за одужання постраждалих.

Українська Православна Церква просить і благає українських політиків та інші зовнішні і внутрішні сили припинити роздмухувати вогонь громадянського протистояння в Україні. Не використовуйте народ Божий і Церкву у ваших інтересах! Ми молимо Бога, щоб якнайшвидше мир зійшов на нашу землю. Прошу народ України, незалежно від етнічної приналежності й віросповідання, бути мудрим і не піддаватися на провокації. Невже мало крові було пролито за останні місяці, щоб зрозуміти, що тільки мирним словом, а не силою можна вирішувати будь-які проблеми та протиріччя?

Україна — наш спільний дім! Молімося й не даймо нас розсварити!

Закликаю священнослужителів Української Православної Церкви до виваженої та відповідальної пастирської поведінки в цей непростий час.

І нехай мир Христовий і взаємне прощення буде у наших серцях!

Онуфрій,
Митрополит Чернівецький і Буковинський,
Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри